Dream League Soccer Apk Oyunu

Paylaş
 

Günümüzün popüler eğlencesi futbol bilgisayar oyunlarının da favorilerinden. Bunlardan biri Dream League Soccer. First Touch Publishing tarafından geliştirilerek oyunseverlere sunulan bu oyunu ücret ödemeden Google Playden indirmeniz mümkün. Android cihaz kullanıyorsanız 120 mblik yer kaplayacaktır.

Oyuna 3. Ligde ve Dream FC takımı ile başlıyorsunuz. Eğer ligi ilk üçe girerek tamamlayabilirseniz bir üst seviyeye çıkma hakkı kazanıyorsunuz. Ligdeki rakipleriniz Avrupanın ve Amerikanın dişli takımları olacak.

Oyunun ana ekranında takımınızın kaçıncı sırada olduğu, rakibinizin kaçıncı sırada olduğu gibi bilgiler var. Team Management kısmından takımızın taktiğini ve oyuncularınızı görmeniz mümkün. Kadronuzu oluştururken kapasitesi yüksek ve form seviyesi iyi durumda oyuncuları seçmeniz başarı şansınızı artırıyor. Oyuncularınızı kıyaslayabileceğiniz bilgiler ekranda verilmiş, bu sayede tercihinizi daha bilinçli yapabiliyorsunuz.

Oyunda yer alan Player Development sekmesi size teknik direktörlük deneyimi yaşatıyor. Takıma antrenman yaptırarak şut, savunma ve atak özelliklerini iyileştirebiliyorsunuz. Özel antrenman için 30 jeton kullanmak zorundasınız. Tek bir oyuncuyu çalıştırmak, onun yeteneklerini yükseltmek için ise 50 jeton harcamanız lazım.

 İstatistik bilgilerini ise Statictics sekmesinden takip edebiliyorsunuz. Bu sekmeden transfer işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün. Elinizdeki altınlara göre kaliteli oyuncuları satın alabilirken free players seçeneğinden çok kaliteli olmayan, kadro boşluklarını doldurmaya yaran zayıf nitelikli oyuncuları bedavaya transfer edebiliyorsunuz. Özellikle parayı nitelikli oyunculara harcadıktan sonra, bu  free players seçeneği kullanılmaya başlıyor.

My Club kısmından takımınızın adını dilediğiniz bir şekilde değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca forma ve logo tasarımı yapabiliyorsunuz.

Dream League Soccer oyunu ile ilgili bu basit  ve temel bilgileri verdikten sonra çoğu oyun düşkünümüz gibi hile konusunu merak edeceğinizi tahmin ediyorum. Oyunların zorlanılan kısımlarında takviye yapmak, para artırmak, maç kazanmak kısacası zor olana kestirme yollar bulmak için hile yapma alternatifleri de bulunuyor. Bunun için Google a dream league Soccer hile , dream league Soccer hileli apk , dream league Soccer apk gibi kelimeler yazmanız yeterli olacaktır.

Karşınıza çıkan sekmelerden size gereken uygulamaları indirip yolunuza öyle devam edebilirsiniz. Ben yine de oyunda bile olsa dürüstlüğün tek seçenek olması gerektiğini düşünenlerdenim. Size iyi oyunlar..

Dream League Soccer Apk Oyunu
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Mutluluğun Resmi Selfie pozu ile çekilir başlıklı makalemizde mutluluğun resmi selfie çekimi, selfie çekimi ve selfie çekimi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM