Findeks Telefon Numarası Değiştirme

Paylaş
 

Artık kredi notu günümüzde çok önemli hale geldi. Çünkü bankaların kişilere kredi veya kredi kartı verebilirlik derecesini gösteren nottur. Bu nedenle önemlidir. Bankalarla çalışan milyonlarca kişi, kredi notunu yükselme çabası içindedir.

Bankalardan kredi çekmek isteyenlerin kredi notunu öğrenmesi önemlidir. Çünkü başvuru yapmadan önce onaylanıp onaylanmayacağı konusunda bilgi edinmiş olacaktır. Bankaların belirledikleri bir sınır bulunmaktadır. Kredi kullanabilmeniz için 1300 kredi notu ve üzeri olması gerekir. Daha aşağı olan kredi notlarına kredi onaylanması zordur. Ancak ipotek gösterebileceğiniz bir devremülkünüz sayesinde ya da kefil sayesinde olabilir. Kredi notunun önemi günden güne artmaktadır. Yakın zamanlarda geçerliliği sadece bankalar değil, birçok alanda geçerli olmaya başlayacaktır. Bu nedenle bankalar ile çalışmalarımız sonucundaki ödemelerimizi düzenli yapmamız çok önemlidir.

Kredi notumu öğrenmek istiyorum

Kredi notunuzu öğrenmeniz çok kolaydır. Findeks sayesinde anında öğrenebilirsiniz. Findeks sitesine giriş yaparak, kimlik numaranızı ve cep numaranızı girmeniz yeterlidir. Ya da mobil uygulamasını telefonunuza da indirebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz her yerde sorgulamasını yapabilirsiniz. Ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olurken belirlediğiniz parolanızı unutmamanızı tavsiye ederim. Her girişinizde TC kimlik numaranız ve parolanız istenecektir. Findeks sisteminden yapacağınız kredi notu ve kredi kartı performansı gibi sorgulamanız ücretli olmaktadır. Bu ücretleri 5 TL ile 10 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Findeks e kayıt ettiğiniz cep numaranıza bilgilendirme mesajları gelmektedir. Tüm yaptığınız sorgulama sonuçları detaylı olarak sms olarak gönderilmektedir. Ama bilgilendirme smslerinizin başka bir numaraya gelmesini istiyorsanız, numaranızı değişterebilirsiniz. Bunun için findeks e giriş yaparak kredi notu sorgulama menüsündeki kişisel bilgilerinize girmeniz gerekmektedir. Buradaki tüm bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Sms almak istediğiniz numarayı yazmanız yeterli. Böylelikle cep numaranızı değiştirmiş olacaksınız. Güncellemeleriniz ile birlikte yeni numaranıza bilgilendirmeler gelmeye başlayacaktır.

Kaynak: http://www.hazirkredi.net/kredinotukacolmali/findeks-cep-numarasi-degistirme-ve-guncelleme-nasil-yapilir/

Findeks Telefon Numarası Değiştirme
Oyla

Bir önceki yazımız olan Mutluluğun Resmi Selfie pozu ile çekilir başlıklı makalemizde mutluluğun resmi selfie çekimi, selfie çekimi ve selfie çekimi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM