Telefonda indirim ne zaman olur

iphone 7 açılıp kapanma sorunu
Paylaş
 

Kişi başına düşen milli gelirine kıyasla en fazla telefona para harcayan ülkelerdeniz. Akıllı telefonları üreten ülkelerin vatandaşları bile bizim kadar telefonun son sürümlerini takip etmiyor.

Devletimiz akıllı telefonlara olan bu talep nedeniyle kallavi vergiler koymuş durumda. Bu nedenle her sene akıllı telefonlara ödediğimiz paralar nedeniyle cüzdanımızdaki paralar kolayca buharlaşıyor.

Peki hem iyi telefon kullanıp hem de az para ödemek mümkün mü ? Elbette mümkün. Yeni sürümler çıkınca eski sürümlere en az yüzde 10-20 indirim geliyor. İki eski sürümlerde bu fiyat avantajı daha da artıyor.

Telefonda indirim ne zaman olur ?

Akıllı telefonlarda indirimler yeni sürümlerin duyurulduğu tarihte başlar. Bu nedenle teknoloji haber sitelerini takip etmek akıllıca olacaktır. İkinci aşama indirimler ise yeni modeller ülkede satılmaya başlayınca olur. Çünkü kimse yenisi varken eski modeli talep etmez.

Akıllı telefon markaları muazzam bir ürün çeşitlemesi yaparak baş döndürücü bir satış stratejisi izliyorlar. Değişik özellikler eklediği farklı modeller üretip bunları her sene yenileriyle değiştiriyorlar. Yeni modellerde bir öncekine göre fazla bir değişiklik bulunmuyor. Bu nedenle piyasanın bir iki altından takip etmek kullanıcılar için fazla bir sorun teşkil etmeyecektir.

Sürekli indirim peşinde koşmak insanı gereksiz yere yorar. Bunu sizin yerinize yapan internet siteleri var.Onlardan birkaçını sık kullanılanlara ekleyip ara ara kontrol etmeniz yeterli.

Bu siteler ayrıca indirim kuponlarını da takip ediyor. Böylece aynı ürüne daha az para ödüyorsunuz. Güncel indirim kuponları

Telefonda indirim ne zaman olur
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Android vpn bağlanmıyor sorunu ve çözümü başlıklı makalemizde hotspot shield bağlanmıyor android, hotspot shield sunucuya bağlanamıyor ve vpn bağlanmıyor 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM