Yeni Whatsapp Özelliği dikkatleri üzerine çekti

Yeni Whatsapp Özelliği
Paylaş
 

Yeni Whatsapp Özelliği dikkatleri üzerine çekti

Yeni Whatsapp Özelliği

Yeni Whatsapp Özelliği

Teknoloji her geçen gün biraz daha gelişiyor ve özellikle akıllı telefonlar hayatımızda büyük bir pay oluşturmaya başlıyorlar. Günlük pek çok işimizi akıllı telefonlarımız üzerinden gerçekleştirirken akıllı telefonlarımızı en çok kullandığımız günlük iş ise şüphesiz haberleşme. Haberleşmek için akıllı telefonları kullanırken bu haberleşmeyi sadece sesli konuşma ya da SMS ile yapmıyoruz. Whatsapp isimli sohbet uygulaması çıktığından beri pek çok kişi haberleşme işlerini Whatsapp üzerinden yürütür hale geldi. Başlarda çok daha basit bir ara yüzle ve az özellikle hizmet veren Whatsapp, gün geçtikçe bünyesine kattığı özellikler sayesinde vazgeçilmez hale geldi. Sırayla ses kaydı gönderme, sesli konuşma, dosya paylaşımı, konum paylaşımı gibi özellikleri bünyesine katan Whatsapp bu kadar özellikle de yetinmedi ve uygulamayı özelleştirebilmek adına Yeni Whatsapp Özelliği duyurdu bile.

İşte Whatsapp Bünyesine Yeni Katılan Özellikler

İlk olarak en çok dikkat çeken Whatsapp yeni özelliği olan özellik, tarafınıza gönderilen videoları parmakları kullanarak yakınlaştırma özelliği. Ayrıca eskiden olan Youtube videolarını izlerken Whatsapp’a bakamama sorunu da bu yeni güncelleme ile çözülüyor. Mesajlarda yazı tipini de değiştirme şansı sunacak olan yenilikler ile çok daha kişiselleştirilmiş bir kullanıma hazır olun. İtalık ya da kalın olarak gönderebileceğiniz mesajlar ile ifadeleriniz asla havada kalmayacak.

Yeni Whatsapp Özelliği ile PDF Gönderilebilecek

Belge gönderimi için maille uğraşmak zorunda kalınıyordu. Yeni Whatsapp Özelliği sayesinde artık konuşmanızı bölmeden Whatsapp üzerinden PDF gönderebilirsiniz.

Yeni Whatsapp Özelliği Yıldızlı Mesaj Özelliği de getiriyor

Mesaj temizliği yapmak istiyorsunuz ama silmek istemediğiniz önemli mesajlarınız mı var? Bu sorunu da o mesajları yıldızlayarak silinmesini engelleyebilirsiniz.

Yeni Whatsapp Özelliği şimdilik sadece BETA sürümünde

Whatsapp çıkardığı tüm bu özellikleri şimdilik test ediyor. Eğer siz de test etmek istiyorsanız “bu bağlantı”ya tıklayarak “become a tester” seçeneğine basın. Tüm bu yeni özellikleri beta sürümü ile test edin. Şimdilik sadece deneme sürecinde olan bu sürümde bazı sorunlar çıkabilir. Eğer bu sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız resmi güncellemenin gelmesini beklemeniz çok daha iyi olacaktır.

Yeni Whatsapp Özelliği dikkatleri üzerine çekti
Oyla

Bir önceki yazımız olan Mutluluğun Resmi Selfie pozu ile çekilir başlıklı makalemizde mutluluğun resmi selfie çekimi, selfie çekimi ve selfie çekimi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Yeni Whatsapp Özelliği dikkatleri üzerine çekti"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Whatsapp yeni özellikler
Ziyaretçi
Whatsapp yeni özellikler

Yıldızlı msj uygulamasını bilmiyordum teşekkürler yazınız için

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM