1500 – 2000 TL arasında alınacak en iyi akıllı telefonlar

Paylaş
 

Aralık ayı kampayanlarını yakından takip ederek siz değerli kullanıcılarımız için 2017 yılında 1500 2000 TL arasında alınacak en iyi akıllı telefonlar hakkında detaylı bir inceleme gerçekleştireceğiz. Özellikle son yılın son aylarına doğru artan telefonlar fiyatları kullanıcıların zor durumda kalmasına neden olduğundan dolayı sizler için alınacak en iyi telefonlar hakkında detaylı inceleme yapmaya karar verdik.

2017 yılında alınabilecek 2000 TL altı akıllı telefonlar

Samsung Galaxy A8

İlk olarak sizlere önereceğimiz telefonların başında Samsung firmasının Galaxy A 8 telefonu gelmektedir. Firmanın amiral gemi olmasa da orta segmente bulunan en iyi telefonlarının başında gelen bu telefonu yukarda belirttiğimiz fiyat aralığında alarak sizlere uzun süreli bir kullanım yakalama şansını bulmuş olacaksınız. Bu telefon Samsung Galaxy S 6 modelinin beğenilmeyen özelliklerinin bir üst seviyede giderilmiş hali olarak karşımıza sunulmuştur. Özellikleleri ve donanımı bakımından başarılı olan bu telefon sizlere önereceğimiz ilk telefon olmaktadır.

Bu telefonun S 6 modelinden farklı olan batarya, SD kart ve büyük ekranı ile kullanıcıların dikkatini çekme başarısı göstermektedir. Bu telefonu 2000 TL bandında çok rahat bir şekilde alarak sizlere kullanma şansını yakalamış olursunuz.

Samsung Galaxy S6

2015 yılında piyasalara çıkarttığı ve firmanın amiral gemi telefonu olan Samsung Galaxy S6 telefonu Samsung Galaxy S7 gibi şık bir görüntüye sahip olarak dikkat çekmektedir. Özellikleri bakımından halen piyasalarda satılma başarısı gösteren telefonların başında gelen bu Samsung Galaxy S6 modelinin en zayıf noktası olarak pil performansı gelmektedir. Özellikle bu telefonun şarj konusunda ciddi anlamda sıkıntılar yaratmasından sonra kullanıcıların zaman içerisinde mağdur olmasına neden olmuştu. Ancak pil performansının sizlere 1 günlük kullanım sunacağından dolayı halen alınacak telefonlar arasında kendisine ilk sırada yer bulmaktadır. Kamera performansı açısından halen en çok satanlar listesinde bulunan Samsung Galaxy S6 telefonu da bu fiyat bandında alınacak olan telefonların başında gelmektedir.

LG G5

Bir diğer telefon ise LG’nin 2016 yılının başlarında piyasalara sürdüğü ve harika özellikleri ile kullanıcıların dikkatini çekme başarısı gösteren bu telefon gelmektedir. Özellikle LG firmasının büyük beklentiler içerisinde girdiği ancak bir türlü istediği başarıyı yakalayamadığı bu telefon özellikleri bakımından son yılların en iyi telefonları arasında gelmektedir. LG G 5 modelinin en dikkat çeken özelliği olarak arka kamerada kullanılan iki merceğin olduğunu sizlere açıklamak istiyorum. Bu kameranın özellikle çekim kalitesi son zamanların en iyi telefonlarından bile başarılı görüntüsü ile sizlere hizmet vermektedir.

İphone SE

Apple firmasının orta segment olarak ürettiği ve son derece başarılı telefonların başında gelmektedir. Özellikleri bakımından 6S’e benzer özellikleri bünyesinde bulunduran bu telefonun kasası ise İphone 5 S modeli ile aynı kasa özelliğini taşımaktadır. Ekran boyutu olarak 5 inçlik ekran boyutu olan bu telefon tek elle kullanımlar için son derece başarılı ekran boyutu ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Reeder P10S

Fiyat olarak 1500 TL bandında alınacak olan telefonların başında gelen bu telefon kullanıcıların alacakları en iyi telefonlar arsında gelmektedir. Telefon sunduğu teknik özellikler bakımından son derece başarılı telefonların başında gelmektedir. Ancak yedek parça konusunda ciddi sıkıntılar yaşatan Reeder firmasının bu telefonunu aldığınız zaman mutlaka ama mutlaka garanti yapmanızı bir Reeder kullanıcısı olarak öneriyorum. Nedeni ise telefonunun ekran tamirinin 500 TL civarında bir rakam olarak karşınıza çıkacak olmasıdır.

 

 

1500 – 2000 TL arasında alınacak en iyi akıllı telefonlar
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan 800 TL ye alınacak akıllı telefonlar 2017 başlıklı makalemizde 700 800 tl arası telefonlar, 700 800 tl arası telefonlar 2017 ve 800 tl lik telefon önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM