Android Telefonda GTA 5 Oynamak

Paylaş
 

Grand Theft Auto her yaştan insanları bilgisayar başına toplayan ve hayran bırakan oyun olmuştur. GTA serisini bir gün telefonlarda cebimizde oynayacağımızı söylediğimiz zaman kimsenin inanacak gibi bir hali yoktu. Bununla beraber mobil teknolojilerin gelişmesiyle birlikte GTA San Andreas ve GTA Vice City bile cebimize girmeyi başardı.

Mobil telefonlarla oyun oynamak gerçekten çok keyifli bir hal almaya başladı ve oyun geliştiricileri bununla birlikte akıllı telefonların oyunlarda iyi performans sağlamaları için yüksek verimlilikle çalışıyorlar. Oyun geliştiricileri de bu gelişen pazarda var olan bilgisayar oyunlarını cep telefonlarına adapte edip sunmaya devam ediyorlar.

 

Android Telefonda GTA 5 Oynamak

Grand Theft Auto 5 2013 yılında piyasalara sürüldü ve ilk olarak konsollara çıktı sonrasında ise bilgisayar sürümüyle milyonlarca satış gerçekleştirdi. Üst düzey hikayesi ile oyuncuların dikkatini çeken ve geniş bir harita’da oynama imkanı sunan Grand Theft Auto 5 oyun tutkunlarının hayallerini gerçekleştirdi.

GTA San Andreas ve GTA Vice City mobil işletim sistemlerine uyarlandıktan sonra güzel bir geri dönüş almış , mobil kullanıcılar bu iki efsane oyunu cep telefonlarında görünce çok sevinmişlerdi.

Grand Theft Auto 5 ise önümüzde ki yıllardan itibaren üst segment telefonlara uyarlanması planlanılıyor. Donanım konusunda kendini geliştiren mobil sektör neredeyse bilgisayarlarda zor oynanan oyunları bile artık kendi yapısında rahatça oynatabilecek kapasiteye gelmiş durumda.

Grand Theft Auto 5 Android telefonda oynamak için biraz daha beklemeniz gerekiyor, bizi takipte kalın.

 

Android Telefonda GTA 5 Oynamak
Oyla

Bir önceki yazımız olan Apple iPhone - iPad Şarj Aleti Önerisi başlıklı makalemizde apple alternatif şarj aleti tavsiyeleri, apple iphone ipad şarj aleti tavsiyesi ve ipad şarj aleti önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM