Apple Watch nedir?

Paylaş
 

Kişisel hayatımızda çoğunlukla bizleri özel hissettirecek tercihler yaparız. Yaptığımız tercihler bazen bir mekan seçimi bazen bir araba bazen bir gözlük bazense bir saat olabilir. Seçimini yaptığımız bu ürünler bizim kişisel kullanımlarımıza hizmet etmelidir. İşte bu noktada Apple Watch kullanıcısını özel hissettiren ve kişisel kullanımlara göre şekillenen bir akıllı saattir. Son dönemlerdeki teknolojik gelişmeler televizyon telefon bilgisayar gibi ürünler üzerinde etkili olursan Apple şimdi de bir saat üzerinde bu etkisini gösteriyor. Üç farklı model seçeneğiyle müşterilerin hizmetine sunulan Apple Watch çeşitlerine göre farklı renk seçeneklerine de sahip. Bu saat bir bakıma telefonunuzun bir kumandasın ya da monitörü özelliğini taşıyabilir. Etkinleştirme seçenekleriyle bir akıllı saat ya da telefonunuzu cebinizden çıkarmadan onu yönlendirebileceğiniz bir ürün olarak düşünülebilir.

apple_watch_saat

Apple Watch

     Apple Watch mıknatıslı şarj özelliğiyle şarj edilen ve 18 saate kadar kullanımı mevcut olan bir saattir. Bu saat sosyal medya hesaplarınızı takip edebilme mesajlara cevap verebilme aramaları cevaplandırabilme özelliğine sahiptir. iPhone cihazına sahip bir kişi telefonuyla bu saati çok rahat etkinleştirebilir. Yani Apple Watch sadece bir saat değil ya da sadece telefona bağlı bir aparat değildir. Kullanıcılar isteklerine göre kullanım seçeneği oluşturulabilir. Apple Watch Edition diğer seçeneklerinden ayrı olarak altın kaplama özelliğiyle orantılı olarak daha pahalı bir fiyatlandırmaya sahiptir. İsteyenler daha cazip fiyatla Apple Watch ya da Apple Watch Sport seçeneklerinden birine sahip olabilirler.

Apple Watch nedir?
Oyla

Bir önceki yazımız olan Mutluluğun Resmi Selfie pozu ile çekilir başlıklı makalemizde mutluluğun resmi selfie çekimi, selfie çekimi ve selfie çekimi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM