En Hızlı Akıllı Telefonlar

Paylaş
 

En Hızlı Akıllı Telefonlar

En Hızlı Akıllı Telefonlar , Son yıllarda hayatımızdaki yerini giderek arttırmakta ve artık herkes günlük işlerinin birçoğunu akıllı telefonlar üzerinden halletmektedir. Akıllı telefonların bu kadar yoğun kullanılması insanlarda en hızlı akıllı telefonlara sahip olma isteğini de uyandırmaktadır. Çünkü birçok işini hallettiği telefonların yavaş olması insanların moralini bozmakta ve sinirlenmesi sebep olmadır. Bu sebeple sizler için en hızlı akıllı telefonlar  başlığı altında girmiş olduğumuz yeni senede alınabilecek en hızlı telefonlar hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Böylelikle telefonu aldıktan sonra birçok işinizi donma, kasma veya çökme gibi sorunlar olmadan oldukça hızlı ver seri bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

iPhone 6S

Apple firmasının üretmekte olduğu ve geçtiğimiz yılın sonlarına doğru çıkartmış olduğu amiral gemisi modeli iPhone 6S özellikleri incelendiği birçok amiral gemisi telefondan oldukça düşük olduğu görülse de performans testlerine bakıldığında durum hiç de öyle görünmemektedir. Oldukça iyi performans testleri alan ve ülkemizde yüksek fiyattan satılmasına rağmen bu fiyatın hakkını vermeyi başaran iPhone 6S kullanıcılarını yavaşlık probleminden dolayı rahatsız edecek gibi görünmüyor. Quad-core 1.8 GHz Cortex-A9 modeli çift çekirdekli işlemciye sahip olan telefon, ara yüz ile işlemcinin firma tarafından iyi entegre edilmesi sebebiyle oldukça hızlı ve akıcı telefonlardan bir tanesidir. Hızlı ve akıcı bir telefona sahip olmak istiyorsanız tercihleriniz arasında Apple firmasının amiral gemisi modeli iPhone 6S modelini de ekleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6

Uzun yıllardır telefon ve teknoloji sektörlerinin lider şirketleri arasında yer bulan Samsung firmasının üretmiş olduğu Samsung Galaxy S6 şuan için firmanın amiral gemisi modeli olurken çıkış tarihi olarak 1 seneye yaklaşmasına rağmen performans testlerinde oldukça olumlu sonuçlar vermektedir. Exynos 7420 Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & Quad-core 2.1 GHz Cortex-A57 modeli işlemcilere sahip olan telefon standart Samsung ara yüzü ile gelirken ara yüzün sadeliği ve kolay kullanışı hem telefonda yavaşlamalara neden olmuyor hem de kullanımı oldukça kolaylaştırıyor. Yapacağınız işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapmak istiyorsanız ve karmaşık bir ara yüz ile vakit harcamadan işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir telefona ihtiyacınız varsa Samsung Galaxy S6 işinizi görecektir.

LG G4

LG firmasının çıkartmış olduğu amiral gemisi modeli olan LG G4 diğer modellerinden sonra yine kaliteli bir işlemci, şık ve standart LG tasarımıyla geliyor. Snapdragon firmasının işlemcilerini telefon modellerinde sıkça kullanan LG bu konuda iyi iş çıkartıyor ve telefonlarda yapılan testler genellikle iyi sonuçlar veriyor. LG G4 telefonunda da bu geleneği bozmayacak Snapdragon 808 işlemcisini kullanan LG G4 bir amiral gemisi modeli için biraz zayıf bir donanım kullanmış olmakla birlikte rakipleri olan Galaxy S6 ve iPhone 6S’in biraz gerisinde kalmış olsa da oldukça hızlı kamerası biraz olsun telefi niteliği taşıyor. Donanım olarak diğer amiral gemilerinden zayıf gibi görünse de performans olarak hemen gerilerinden gelen LG G4 menülerde gezerken takılma, donma ve yavaşlama gibi büyük nitelikte sorunlar yaşatmayacaktır.

Sonuç Olarak:

Günümüzde amiral gemisi telefonlarda genellikle yüksek donanımlar kullanıldığı için birçok kişi en iyi donanıma sahip olan cihazın en hızlı olacağını düşünüyor. Fakat sadece donanım değil yazılımsal anlamda firmaların uyguladıkları sistemlerde oldukça etkili olması sebebiyle iPhone 6S gibi donanımı düşük cihazlar da piyasanın en iyi performanslarını alabiliyor. Sizler de tercihlerinizi bizim verdiğimiz modeller arasından yaparak verdiğiniz ücret karşılığında en hızlı akıllı telefonlar arasından iyi bir seçim yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bluetooth Kulaklığın Önemi‏ ve Sağlık açısından Faydaları başlıklı makalemizde bluetooth kulaklığın sağlık açısından önemi, bluetooth kulaklık kullanımı ve kulaklığın önemi hakkında bilgiler verilmektedir.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
En hızlı akıllı telefon Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
En hızlı akıllı telefon
Ziyaretçi
En hızlı akıllı telefon

Apple şirketinin IOS işletim sistemli iphone ların hızına diğer telefonların uzun kullanımda eş kalması malesef pek mümkün değil çünkü HTC General Mobile Sony gibi android tabanlı akıllı telefonların aksine IOS akıllı telefonlarında daha basit ancak etkili uzun süre sabit performansla çalışan cep telefonları üretmekte iphone lar bi oek çok şekilde kullanıcıyı kısıtlasada elindekileri tam potansiyelle sunmayı vadeden bir cep telefonu.

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM