Cep Telefonu önerisi Uygun Akıllı Telefon
En Ucuz Akıllı Telefon Tavsiyesi
11 Mart 2016
oneri

En Ucuz Akıllı Telefon Tavsiyesi

En Ucuz Akıllı Telefon Tavsiyesi , Artık herkesin elinde bir akıllı telefon var. Hala olmayanlar ise bütçe ve isteklerine göre...

En Ucuz Akıllı Telefon Tavsiyesi , Artık herkesin elinde bir akıllı telefon var. Hala olmayanlar ise bütçe ve isteklerine göre birer akıllı telefon ediniyorlar. Bazı insanlar sadece akıllı telefon için fazla para dökse de bazıları da bunun gereksiz olduğunu düşünüyor. Bu en ucuz akıllı telefon tavsiyeleri listesinde siz de çok fazla para dökmeden akıllı telefon sahibi olacaksınız. Sadece birkaç çok da önemli olmayan özellikten feragat ederek güzel performanslı akıllı telefonlara çok para ödemeden sahip olabilirsiniz.

En Ucuz Akıllı Telefon Tavsiyesi

VESTEL VENUS 5 0 V UCUZ AKILLI TELEFON TAVSİYESİ

Kullanıcı yorumlarıyla da kendini kanıtlayan ucuz akıllı telefon tavsiyesi, qHD 960 x 540 IPS çözünürlükteki 5 inçlik çizilmez Gorilla Glass ekranıyla da rakiplerinden geri kalmıyor. 8 MP arka 2 MP ön kamera bulunduran ucuz akıllı telefon tavsiyesi, anılarınızı en güzel şekilde saklayabilecek. Dört çekirdekli, 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 200 işlemci ile fiyatına göre asla performanstan ödün vermemiş. Bu en ucuz akıllı telefon tavsiyesi’nin şu anki fiyatı yaklaşık olarak 500 Türk Lirası civarlarında. Cebinizin dostuyken aynı zamanda mükemmel bir telefona sahip olacaksınız.

HTC DESIRE 320 UCUZ AKILLI TELEFON TAVSİYESİ

HTC kalitesine uygun fiyatla ulaşmak bu ucuz akıllı telefon tavsiyesi ile mümkün! HTC Desire 320 akıllı telefon, ucuz fiyatlı olan akıllı telefonda yeni standartlar belirlemeye yönelik yüksek performanslı dört çekirdekli mükemmel bir işlemciyle güçlendirilmiştir. Telefonun akıcılığı sayesinde gerek oyun oynarken gerekse herhangi bir uygulamayı kullanırken tepki süresine hayran kalacaksınız. Işık hızındaki bu telefon üstelik sadece 550 Türk Lirası dolaylarında. Bu ucuz akıllı telefon önerisinin 4.5 inçlik, yüksek çözünürlükle ve canlı renkler barındıran özel ekranı ile ne yaparsanız yapıyor olun tam keyif alacaksınız. Fiyatının üstünde gösterdiği performansla sizi her gün HTC kalitesine hayran bırakacak. Arka kamerası 5 MP, ön kamerası ise VGA. Fiyatına göre gayet yeterli bir kamera performansı da sergileyen HTC DESIRE 320, Desire ailesinin en ucuz üyesi olma özelliği taşıyor.

LG H500 MAGNA UCUZ AKILLI TELEFON TAVSİYESİ

LG’nin üstün ekran ve performans teknolojisi, kavisli tasarım ve uygun fiyatla birleşti. Aynı fiyattaki rakiplerine açık ara fark atan bu en ucuz akıllı telefon tavsiyesi, 2540 mAh pil ömrü ile de gününüzü yarıda bırakmayacak.  4 çekirdekli işlemcisiyle oyun oynarkenki akıcılık sizi büyüleyecek. 5 inçlik özel HD ekranı ile izlediklerini yaşıyor gibi hissedeceksiniz. 8 MP arka kamerası ve 5 MP ön kamerası ile ön kamerada da fotoğraf kalitesi es geçilmemiş. Selfie çubuğu olmadan bile geniş açılı görüş imkanı sağlayan ön kamerası ile anılarınızı daha kolay ölümsüzleştireceksiniz. Şimdilerde fiyatı 500 – 600 Türk Lirası civarlarında olan bu ucuz akıllı telefon önerisi sizi asla aldığınıza pişman etmeyecek.

Bir önceki yazımız olan 1000-1250 TL arası Telefon önerileri başlıklı makalemizde 1000 liralik alınabilecek en iyi telefon, 1150tl ye telefon önerisi ve 1200tl ye telefon önerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Telefon önerisi