Huawei Ascend Mate 7 İnceleme

Huawei Ascend Mate 7 İnceleme
Paylaş
 

Huawei Ascend Mate 7 İnceleme, Gün geçtikçe büyük ekranlı telefonlar insanların daha çok ilgisini çekmeye başladı. Özellikle son derece uygun fiyatlı olan Asus Zenfone 6 modeli bu alanda en çok satan telefonlarda olmuştur. Bunu fark eden birçok akıllı telefon şirketi de büyük ekranlı telefonları üretmeye başlamıştır. Huawei Ascend mate 7 modeli de piyasaya en giren 6 inchlik boyutuyla dikkat çeken bir telefondur. Bu telefon bir iletişim aracından daha çok eğlence aracı olarak tasarlanmıştır. Bu sebeple piyasaya girer girmez çok satmaya başlamıştır.

Huawei Ascend Mate 7 İnceleme

Huawei Ascend Mate 7 İnceleme

 

Huawei Ascend Mate 7 İnceleme

 

Huawei Ascend Mate 7 Özellikleri

Huawei Ascend Mate 7 modelinde en dikkat edici özellik ortalamanın üzerinde olan 6 inçlik ekran boyutudur. Bu ekran boyutu sayesinde ekran üzerinde birçok işlem yapılabilir. Bunun yanında telefonda 13 mp olan bir arka kamera kullanılmıştır. Kamera ile oldukça kaliteli fotoğraflar çekmek mümkündür. Telefonda kullanılan hafıza boyutu ise 16 gb da kalmıştır. Birçok tüketici telefonun en eksik yanının bu olduğunu dile getirmiştir. Fakat bu durumu da halletmek adına telefona 128 gb ye kadar harici hafıza kartı takabilirsiniz.

Huawei Ascend Mate 7 Kozmetik

Huawei Ascend Mate 7 6 inçlik boyutuyla piyasanın büyük telefonları arasında yer almaktadır. Bu sayede tasarımına da ek bir çaba gösterilmiştir. Metal kasayla desteklenen telefon özellikle gümüş rengi tercih edildiğinde oldukça dikkat çekici bir hal almaktadır.

Huawei Ascend Mate 7 İnceleme
Oyla

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM