Cep Telefonu önerisi Uygun Akıllı Telefon
Huawei Mate 10 Ekran Koruyucu Önerisi
14 Ekim 2018
Barış Barutçu

Huawei Mate 10 Ekran Koruyucu Önerisi

Huawei akıllı telefon piyasalarına harika bir giriş yaparak tüketicilerin gönlünde adeta taht kurdu , uygun fiyat ve yüksek performanslı cihazlarıyla...

Huawei akıllı telefon piyasalarına harika bir giriş yaparak tüketicilerin gönlünde adeta taht kurdu , uygun fiyat ve yüksek performanslı cihazlarıyla yüksek satış yakalayan Huawei , Mate 10 modelinde de bu politikasını devam ettirip akıllı telefon sınıfında kendine iyi bir yer edinmeyi başardı. Mate 10 modelinin en beğenilen yönü ise ekranı oldu geniş ve düşük oranda ki çerçevesi nedeni ile yüksek beğeni aldı.

Huawei tabi ki bu yüksek beğeni karşısında üretimi arttırdı ve artan Mate 10 kullanıcısı da her akıllı telefon sahibi gibi bu geniş ve büyük ekranı koruma iç güdüsünü ortaya çıkardı. Mate 10 kullanıcılarının bu yönde ki tercihleri doğal olarak sınırlı kaldı ve bu sınırlı çeşitlilikte size en güzel ekran koruyucuları hakkında bilgi vereceğim.

Huawei Mate 10 Ekran Koruyucu Önerisi

Huawei Mate 10 kullanıcılarının en çok dert yandığı konulardan birisi ise ekran koruyucu seçmek ve hangi seçimi yapacakları konusunda kara kara düşünmeleridir. Burada seçim yapmadan önce ilk olarak beklentinin ne olduğu yönde bir analiz yapmak gerekir.

Huawei mate 10 ekran koruyucu tercih ederken beklentilerle beraber birde fiyat konusunu da eklemek gerekiyor. Ekran koruyucunun belirli çeşitleri vardır , bu çeşitlerde belirli beklentilere göre fiyat ve performans olarak değişmektedir.

1. Temperli Cam

Temperli camlar düştüğünde direk kırılma yapısı ile üretilir. Bu model standart olarak yapılan, genel de tüm akıllı telefonlara uygun fiyatlı koruyucu olarak üretilen bir maddeye sahiptir. Huawei Mate 10 ekran koruyucu tercih ederken eğer uygun fiyatlı ve sert korumaya yönelik bir tercih yaparsanız , Temperli cam almanız daha doğru olacaktır. Ek bir bilgi olarak şunu eklemeyeli unutmayalım Mate 10 Kavisli yapısından dolayı Temperli cam tam olarak ekranı kaplamamaktadır.

 

2. Nano Cam

Huawei Mate 10 ekran koruyucu seçeneklerinden bir diğeri de Nano cam modelidir. Nano cam modelleri esnek , ince ve kırılmayan yapısı ile dikkat çekmektedir. Eğer Mate 10 telefonunuza daha ince ve kırılmayan bir yapı ile ekranınızı korumak istiyorsanız daha iyi bir tercih olacaktır. Ek bir bilgi eklemek gerekirse , Nano modeli diğer Temperli model gibi tam olarak ekranı kapatmamaktadır.

3. 5D Cam Tam Kaplayan Model

Son model 5D Tam koruma yapısıyla ekranınızın en ince ayrıntısına kadar kaplar ve tam olarak koruma görevini yerine getirir. Mate 10 ekran koruyucu tercih ederken tam koruma yaptırmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri modeldir.  5D Tam kaplayan model ince ve dokunma hassasiyetinde ki kalite hissi ile dikkat çeker. Eğer dokunma hassasiyeti konusunda takıntılı biriyseniz 5D Tam kaplayan modeli tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

 

 

 

 

 

 

Huawei Mate 10 Ekran Koruyucu Önerisi
Oyla

Bir önceki yazımız olan Huawei Mate P20 Lite Tam Kaplayan Ekran Koruyucusu Var mı ? başlıklı makalemizde huawei p20 lite ekran koruyucu, huawei p20 lite kırılmaz ekran ve huawei p20 lite tam kaplayan hakkında bilgiler verilmektedir.


Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Telefon önerisi