Huawei P9 Görüntülü Arama Nasıl Yapılır

Paylaş
 

Telekomünikasyon sektöründe dünya çapında büyük bir başarı yakalamış olan Huawei, aynı başarıyı cep telefonu piyasasında da yakalamış ve birçok muhteşem ve kullanışlı modelleri kullanıcılar ile buluşturmayı başarmıştır. Cep telefonu kullanıcıları için sunmuş olduğu başarılı modellerinden birisi de P9 modeli olmaktadır.

Huawei, P9 modeli ile kullanıcıları için birçok özelliği de onlara sunmuştur. Genel olarak işletim ve yazılımsal olarak başarılı bir ürün olan P9, forumlarda ve sosyal medyada kullanıcıları tarafından şikayet edilen tek sorunu direk olarak görüntülü arama yapma özelliğine sahip olmaması durumudur. Fakat bu modelde bazı yöntemler izlenerek görüntülü arama yapma uygulaması gerçekleştirilebilmektedir.

Huawei P9 Görüntülü Arama Yöntemleri

Huawei P9 cihazında birçok kullanıcı tarafından şikayet konusu olan görüntülü arama yapılamaması durumunda izlenebilecek birçok alternatif yöntem söz konusu olmaktadır. Genel olarak inceleme siteleri tarafından kamera kalitesi olarak yüksek bir not almış olan P9, görüntülü aramalarda da yüksek bir kaliteyi kullanıcılarına sunmaktadır.

Huawei P9 cep telefonu cihazı ile görüntülü arama yapılabilmesi için üçüncü taraf programların kullanılması gerekmektedir. Skype, Viber ve Facebook Messenger gibi birçok üçüncü taraf görüntülü konuşma ve mesajlaşma programlarını kullanarak kişilerin P9 ile görüntülü arama yapmaları söz konusu olabilmektedir.

Huawei P9 modelinde ne yazık ki üçüncü taraf programlar kullanılmaksızın görüntülü arama yapımı söz konusu olmamaktadır. Bu durumdan ötürü Skype, Viber ve benzeri programların bu alanda kullanılması sonucunda bu sorunun çözümü söz konusu olmaktadır. Kaliteli bir kameraya sahip olan ve sahip olduğu çift lens avantajı ile görüntülü konuşmalar için gerçekten uygun ve kaliteli bir hizmet sunmakta olan Huawei P9 modeli, kullanılacak olan bu tarz programlar ile başarılı bir şekilde görüntülü arama olanağını sunmaktadır.

Huawei P9 Görüntülü Arama Nasıl Yapılır
2.6 (52.22%) 18 oy

Bir önceki yazımız olan Huawei P8 Lite Wifi Sorunu Çözümü başlıklı makalemizde Huawei P9 Lite Wifi Sorunu, Huawei Wifi bağlanmıyor ve Huawei Wifi Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Hasanİbrahim halil bayram Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
İbrahim halil bayram
Ziyaretçi
İbrahim halil bayram

Huawei p9 lite siyah tlfnm görüntü lü arama yapilmiyor

Hasan
Ziyaretçi
Hasan

Huvai aldım pişman oldum ne yazıkki görüntülü konuşma yok

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
yorum ikonu
2019-06-02 05:09:56
yorum ikonu
2018-10-07 15:30:15
yorum ikonu
2018-01-21 09:48:31