Cep Telefonu önerisi Uygun Akıllı Telefon
Iphone 7 Plus Kılıf Önerileri
9 Temmuz 2017
Telefon önerileri

Iphone 7 Plus Kılıf Önerileri

Apple dünyadaki akıllı telefon piyasasında lider üretici firma olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Piyasaya sürdüğü Iphone 7 Plus, şimdiye kadar sunulan...

Apple dünyadaki akıllı telefon piyasasında lider üretici firma olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Piyasaya sürdüğü Iphone 7 Plus, şimdiye kadar sunulan en iyi performansı ve pil ömrünü sağlıyor. Yeni kamera sistemleri, öne çıkan stereo hoparlörler, başarılı tasarım sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilen bir cihaz olmayı başarıyor. Tabi böyle bir cihaz satın alan kişilerin cihazlarını korumaya da önem vermeleri gerekiyor. Bu nedenle sadece orijinal ürünler barındıran ve orijinal ambalajlarında teslim eden www.melefoni.com.tr adresinde bulunan İphone 7 Plus kılıflarını inceledik. Beğendiğimiz kılıfları aşağıda listeledik. Kılıfların ya da diğer aparatların, aksesuarların daha fazlasını görmek istediğinizde ise Melefoni.com.tr adresine gitmenizi öneririz.

Baseus Travel 7P

Gold, Gümüş Gri, Koyu Gri, Rose Gold ve Siyah renk seçenekleri ile üretilen Baseus Travel 7P, öne çıkan şu özelliklere sahip bulunuyor:

 • Yüksek kaliteli TPU malzeme,
 • Darbeye direnç,
 • Sağlamlaştırılmış köşeler,
 • Çift Katman,
 • Uzun kullanım ömrü.

Çizilmeye karşı yüksek direnç gösterecek şekilde tasarlanan ürün aynı zamanda estetik yönüyle de ihtiyaçlarınızı karşılamayı başarıyor. Dış plastik bölümü darbe karşılayıcı ve iç kauçuk bölüm darbe emici olarak iki katmanlı koruma sağlıyor. Kılı cihazınızın tamamını sarmalıyor ve tuşları da kapatıyor. Ama tuşa basıldığında alınan hissin yok olması önlenmiş. Alt bölümde yer alan şarj girişini ve ses çıkışını ise kapatmıyor, kolay şekilde erişebilmenizi sağlıyor.

Rock Dr V iPhone 7 Plus Kapaklı Flip Kılıf

Flip kapak tercih edenler için tasarlanmış olan bu ürün cihazınızın önünü ve arkasını sarıyor. İnce yapıdaki Rock Dr V, içinin süet ile kaplanmış olması sayesinde cihazınızın çizilmesini önlüyor. Cihazın ekranını kaplayan kısmı ise transparan buzlu olarak imal edilmiş. Yani cihazınızı kullanırken bazı sorunlara yol açmıyor. Ekran sensorlarını ve kulaklık deliğini açık bırakan kılıf, cihazı saran yapısı sayesinde ayrıca ekran koruyucu kullanmanıza gerek bırakmıyor. Cihazınızı 360 derece saran ve olası düşmelerde tam koruma sağlayan kılıf, Iphone 7 Plus cihaz sahiplerine mükemmel koruma sağlayan bir ürün olarak gösterilebilir. Bu ürünün öne çıkan özellikleri ise kısa bir şekilde şu başlıklarla belirtilebilir:

 • Yüksek kaliteli TPU malzeme,
 • İnce ve şık tasarım,
 • Darbe emici, Çizik önleyici,
 • Flip kapak,
 • Uzun kullanım ömrü.

Melefoni Eyeline 7P

Plastik kılıflar arasında listelenen ve Siyah, Kırmızı, Mavi, Gold, Pembe ve Şeker Pembe renk seçeneklerine sahip olan Melefoni Eyeline iPhone 7 Plus Kılıf, 4mm ve oldukça ince tasarlanmış olmasına rağmen üstün koruma sağlıyor. Modern görünümlü olması ve şık tasarımının yanı sıra cihazınızı sarıyor ve çizilmesini engelliyor. Düşmeler sırasında oluşan şok ve darbeleri ise özel kalınlığı sayesinde kazandığı özellik ile emiyor. Kamera yuvasını engellemiyor ama başarılı tasarımı sayesinde lens çizilmelerine karşı da koruma sağlıyor. Cihazınızın tuşlarını da sarmasına rağmen tuşa basıldığında alınan hissin kaybolmasına izin vermiyor. Bu bilgileri aldığımız melefoni.com.tr sitesi ürünün öne çıkan özelliklerini şu şekilde vermiş:

 • Yüksek kaliteli TPU malzeme,
 • İnce ve şık tasarım,
 • Çizilmelere karşı koruma,
 • Deri görünümlü alt kısım,
 • Uzun kullanım ömrü.

Baseus Genya iPhone 7 Plus Kılıf Süet Kaplama

Polikarbonat kılıflar arasında listelenen bu ürünün Gold, Lacivert, Siyah renk seçenekleri bulunuyor. Çok ince ve şık bir tasarıma sahip olduğu için kullanılırken kılıf olduğunu unutmanızı sağlıyor. Çizilmeye ve darbeye dayanıklı olarak üretilmiş. Kamera koruyucu özel bölümü sayesinde lens çizilmelerine karşı da koruma sağlıyor. Logo deliğini açıkta bırakıyor ama kenarları yükseltildiği için çizilmelerin önüne geçiyor. Telefonunuzu tamamen sarmasına karşılık tüm tuşları açıkta bırakarak kolay şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Kılıfın arka yüzeyi süet ile kaplanmış. Bu sayede hem parmak izi kalmasının hem de cihazın elinizden kaymasının önüne geçiyor. Orijinal ambalajında size ulaştırılan ürünün piyasada bulabileceğiniz en kaliteli ve yüksek koruma sağlayan kılıflardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Ürünün öne çıkan bazı özellikleri ise şu şekilde listelenebilir:

 • İnce ve şık tasarımının yanı sıra yüksek kalitede süet ile kaplanmış olması,
 • Süet kaplama sayesinde kaymalara ve parmak izi bırakılmasına karşı da koruma sağlaması,

Tasarımı sayesinde logo ve kamerayı koruyor olması.

Bir önceki yazımız olan iPhone7 Dokunmatik Algılamıyor Sorunu ve Çözümü başlıklı makalemizde iphone 7 dokunmatik bazen çalışmıyor, iphone 7 dokunmatik sorunu çözümü ve iPhone7 Dokunmatik Algılamıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Telefon önerisi