iPhone 8 Plus ekran değişimi fiyatı

iPhone 8 Plus ekran değişimi fiyatı
Paylaş
 

iPhone 8 Plus ekran değişimi sık yapılması gerekmeyecek bir telefondur. Bu model dayanıklı ve sağlamdır. Ancak her telefonda olabileceği gibi Apple ürünlerinde de zaman zaman böyle sorunlarla karşılaşılabilir. Uzun süreli kullanımlarda daha farklı kullanım sorunları olmaktadır. Örneğin hoparlör arızaları, ses arızaları gibi. Ancak ekran arızaları kullanımla ilgili olmayıp anlık kazalarla ilgilidir.

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Yapan Firmalar ve Ücretleri

Firma Adı Ücreti
Cep Hastanesi 349 TL
GSM İletişim 250 TL

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

Ekran kırılmalarında yaşanan bozulmanın telefonun iç aksamına zarar verip vermediğini anlamak gerekir. Sadece ekran kırılmasıyla çözülmeyecek problemler için yapılacak tamir işlemleri de belirlenmeli. Su veya sıvıyla temas etme halinde ekran kırılmasından daha farklı bir çözüm geliştirmek gerekecektir. iPhone tasarımı ve kullanımıyla çok donanımlı bir telefondur ancak problemin ne olduğu da çözümün kendisi kadar gereklidir. Bazen iPhone marka telefonlarda bile zorlayıcı tamir süreçleri gelişebilir.

iPhone 8 Plus ekran değişimini gerektirecek bir kaza yaşandığında muhtemelen bir kırılma veya çatlama ile karşı karşıyasınız. bu durumu çözmenin en kısa yolu da iyi ve güvenilir bir servise telefonunuzu geçici olarak emanet etmektir. Telefonunuz servisin belirteceği sürece göre kısa veya uzun süre serviste kalabilir. Bu duruma göre önleminizi alıp yedek bir telefon edinmelisiniz. iPhone 8 Plus ekran değişimi belli bir ücret karşılığında en kısa sürede çözümlenecek bir sorundur. telefonunuzun aldığı darbe sadece ekrana zarar vermiş ve iç aksamda bir bozulma yaratmamışsa çok kısa sürede telefonunuzun ekranı değiştirilir ve siz de telefonunuzu teslim alırsınız.

Yeni Takılan Ekran Kaliteli Mi?

iPhone 8 Plus ekran değişimi ile telefonunuza takılan yeni canım kalitesini siz görerek anlayamazsnız ancak kalitesiz bir cam, aldığı ilk darbede kırılacak ve dayanıksız olduğunu belli edecektir. Dayanıklı olduğundan emin olabilmeniz için telefonunuzu güvenilir ellere teslim etmelisiniz. Bizim hizmetimize ve güvenilirliğimize emanet ettiğiniz telefonunuz imtina ve özenle korunarak tamir edilecek ve size teslim edilecektir. İyi bir hizmet alabilmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Uzun vadeli sağlam tamir ve güvenilir hizmetin önemini telefonunuz tamamen kullanım dışı olmadan anlayın.

Telefonunuz için seçeceğiniz onarım hizmetinde güvenilirliğin yanı sıra iletişim kurabileceğiniz, sorununuzu dinlyen servislere şans verin. Size hizmet vermek için çalışan servisimizle iletişim kurmak için bize ulaşın.

Bir önceki yazımız olan Telefonlarda ithalatçı firma garantisi nedir ? başlıklı makalemizde ithalatçı firma garantisi, ithalatçı firma garantisi ekşi ve ithalatçı firma garantisi güvenilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM