iPhone ve iPad Toplu Mail Silme

iPhone ve iPad Toplu Mail Silme
Paylaş
 

iPhone ve iPad Toplu Mail SilmeiOS 9 Güncelleştirmesinden sonra artık istenmeyen maillerin toplu olarak silinmesi oldukça kolay bir hale getirildi. Birçok iOS topluluk forumlarında toplu mail silememekten şikâyet eden binlerce kullanıcı vardı. Bu da demek oluyor ki Apple geliştiricileri kullanıcıların bu sesine kulak verdi ve gerekli değişiklikleri yaptı.

iPhone ve iPad Toplu Mail Silme

iOS işletim sistemli cihazınızda Mail uygulamasını açtıktan sonra ekranın sağ üst kısmında bulunan Edit (düzenle) tuşuna basın ve en altta sağda bulunan Tümünü Çöpe taşı tuşuna basın. Bu tuşa bastıktan sonra bu işlemi gerçekten yapmak isteyip istemediğinizin onayını alan bir pencere ile karşılaşacaksınız. Onaylamanız durumunda seçtiğiniz tüm mailler çöp kutusuna taşınacak. Şunu belirtmeliyim ki tüm mailleri çöpe taşı tuşu Inbox yani ana gelen kutusundayken çalışmamaktadır. Gelen mailleri tek tek seçmeniz gerekecek, iPhone ve iPad Toplu toplu mail silme işlemi sadece belirli bir klasör ya da Spam / istenmeyen mail kutusu seçiliyken çıkmaktadır.

iPhone ve iPad Toplu Mail Silme
Oyla

Bir önceki yazımız olan iPhone Video Çözünürlüğü Ayarları başlıklı makalemizde apple iphone, video çözünürlüğü ayarlama iphone ve video çözünürlüğü azaltma hakkında bilgiler verilmektedir.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Iphone mesaj silme Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Iphone mesaj silme
Ziyaretçi
Iphone mesaj silme

Bende nasıl iphone daki mailleri toplu silme yi ararken burayı buldum rehber için teşekkürler.

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM