iPhone7 Ekrandan Ses Gelmesi Sorunu ve Çözümü

Paylaş
 

Son yıllarda cep telefonu sektöründe büyük bir gelişme göstererek ortaya büyük bir kitle tarafından kabul gören modeller çıkarmış olan iPhone markası, halen birbirinden başarılı modelleri geliştirmeye devam etmektedir. Dünya çapında rekor satışlara sahip modelleri üretmiş olan iPhone aynı zamanda iPhone7 modelini de piyasaya sürmüş ve birçok kullanıcıyı memnun etmeyi başarmıştır.

iPhone7 genel olarak sevilen ve de tutulan bir model olsa da bazı bünyesinde bulunan bazı sorunlar nedeni ile şikayetlerde alabilmektedir. Bu şikayetlerden yaygın olanlardan birisi de iPhone7 modelinin ekranından ses gelmesi olmaktadır.

iPhone7 Ekrandan Ses Gelmesi Sorunu

Genel olarak iPhone7 modellerinde çok fazla kullanıcı tarafından özellikle son zamanlarda ekrandan bazı seslerin gelmesi birçok forum ve sitede şikayet olarak değerlendirilmektedir. Modelden gelmekte olan bu seslerin yine kullanıcılar tarafından kasa ile telefonun birbirine tam oturmaması durumu gibi özel nedenlerden dolayı oluşabileceği konusu yer edinmektedir.

Genel olarak telefon kabının genleşmesinden dolayı da ekrandan ses gelmesi mümkün olan iPhone7, bu durumdan ötürü birçok kullanıcı tarafından şikayet edilmekte ve can sıkıcı bir durum olarak değerlendirilmektedir.

iPhone7 Ekrandan Ses Gelme Sorunu Çözümü

iPhone7 modellerinde birçok kullanıcı tarafından şikayet edilen problemlerden birisi olan ekrandan ses gelmesi, genelde kapakta ya da telefon kasasında oluşan genleşme ya da boşluktan kaynaklanmakta olduğu öngörülmektedir. Bazı kullanıcılar kapağın tam oturmadığını ve biraz uğraşılması taktirinde bu durumun çözülebileceğini ileri sürmektedir.

Genel olarak bu sorunun çözümü için yapılan tavsiyeler, problemin bulunduğu model ile Apple Store mağazalarına gidilmesi ve aynı zamanda da buralarda sorunun boyutundan bahsedilmesi olmaktadır. Genel olarak kullanıcılardan alınan bilgilere göre marka, bu tarz sorunların söz konusu olduğu telefon modellerini değiştirme imkanı sunabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Telefonlarda ithalatçı firma garantisi nedir ? başlıklı makalemizde ithalatçı firma garantisi, ithalatçı firma garantisi ekşi ve ithalatçı firma garantisi güvenilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM