Cep Telefonu önerisi Uygun Akıllı Telefon
iPhone da konuşurken ses kaydetme
8 Mart 2017
Telefon önerileri

iPhone da konuşurken ses kaydetme

Bazen insanlar yaptıkları telefon konuşmalarının bir kaydını tutmak isterler. iPhone da konuşurken ses kaydetme o kadar zor bir işlem değil. Siz de...

Bazen insanlar yaptıkları telefon konuşmalarının bir kaydını tutmak isterler. iPhone da konuşurken ses kaydetme o kadar zor bir işlem değil. Siz de pekâlâ sevdiğiniz insan ile olan konuşmaları kaydetmek gibi özel ya da daha genel sebeplerden ötürü telefon konuşmalarınızı kaydetmek ve dilediğiniz zaman dinlemek hatta ve hatta bu konuşma kayıtlarını sosyal medya araçları ile kitlelere duyurmak isteyebilirsiniz.

Günümüzde, şuana dek çıkan bütün telefonlar tarafından böylesinde faydalı bir hizmetin sunulmadığını belirtmek isterim. İşte bu yüzden üçüncü parti uygulamalardan istifade etmek zorundasınız. Bununla beraber ses kaydetme olayından romantizm ya da sevgi amaçlı yararlanılabildiği gibi bir hakareti de ispat etmek amaçlı da kullanılabilmektedir. Olayın bir de bu boyutu var yani. Ancak konuşma kaydını alırken ne gibi bir amaç ile bu işlemi yaptığınız sizi suçlu duruma düşürebilir. Bu yüzden neden görüşme kaydını aldığınızı gözden geçirin tekrar.

iPhone da konuşurken ses kaydetme

Ancak bu kayıt uygulamaları olmadan da görüşmenin kaydının bir kopyasını almak isterseniz o zaman operatörünüz ile irtibata geçere böyle bir beyanda bulunabilir ve gerekli adımları yerine getirebilirsiniz. Eğer iPhone marka telefonunuz ile net bir görüşme kaydı almak isterseniz Call Recorder- IntCall uygulamasını Appstore aracılığı ile telefonunuza indirin.

Call Recorder- IntCall uygulamasının ücretsiz versiyonları ya da Türkçe sürümleri mevcut ancak bu versiyonların ne kadar güvenilir olduğu da tartışmaya açıktır. Sürekli olarak kendi geliştirmeye ve güncel tutmaya özen gösteren uygulama öncelikli iPhone 4 ile mağazadaki yerini aldı ve sonrasında her iPhone modeli için uygulama sürümü yayınladı. Call Recorder- IntCall uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı açın ve gerekli ayarları kendinize göre değiştirin. Tabi, bu size kalmış bir şey. Dilerseniz hiç değiştirmeden de kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile beraber artık konuşma kayıtları tutabilir ve kendi günlüğünüzü oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Telefonlarda ithalatçı firma garantisi nedir ? başlıklı makalemizde ithalatçı firma garantisi, ithalatçı firma garantisi ekşi ve ithalatçı firma garantisi güvenilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Telefon önerisi