Cep Telefonu önerisi Uygun Akıllı Telefon
Kırılmaz cama sahip akıllı telefonlar listesi
8 Mayıs 2016
Fatih Bolat

Kırılmaz cama sahip akıllı telefonlar listesi

İçeriKırılmaz cama sahip akıllı telefonlar listesiAkıllı Telefonda Dayanıklı CamlarEn dayanıklı akıllı telefonlar;Müşteri Memnuniyeti Kırılmaz cama sahip akıllı telefonlar listesi Kırılmaz...

Kırılmaz cama sahip akıllı telefonlar listesi

Kırılmaz cama sahip akıllı telefonlar listesi, akıllı telefon ekran camı, akıllı telefon dayanıklı camları barındıran akıllı telefon listesi ve müşteri memnuniyeti konulu acizane araştırmamız sizler için yazımızda.

 

Düşünsenize çok pahalı bir telefon satın aldınız veya sizin için  çok önemli olan bir telefona sahipsiniz bu telefonunuzun bir anlık dikkatsizliğiniz sonucu gelebilecek herhangi bir hasar veya darbe sonucu sizin için  çok önemli bir yer tutan akıllı telefonunuzun camı kırıldı herhangi bir hasar sonucu telefonunuzu yaptırmanız mümkündür. Zira cam kırılması hem  akıllı telefonunuzun görüntüsü bozulur hem de telefona hasar vermiş olursunuz bunu önlemek için artık müthiş bir yöntem var akıllı telefonunuz metrelerce yüksekten de düşse darbeye de maruz kalsa kırılmaz cam sayesinde telefonunuz hasar almaktan korunmuş olur.

 

Akıllı Telefonda Dayanıklı Camlar

 

Kırılmaz cama sahip akıllı telefonlar listesi bir başka değişle corning gorilla glass 3 özelliğine sahip telefonlar artık çok yaygın ve sağlam bir şekilde üretilmişlerdir.

Öncelikle tüketici tarafından akıllı Telefonlarda olması istenen bir özellik olan  corning gorilla glass 3 telefonlarda ne gibi bir fayda sağlamakta bunları paylaşalım.

 

Öncelikle bu corning gorilla glass özelliği akıllı telefonlar için üretilmiştir ayrıca özel bir kaç işlemlerden geçirilerek üretilen daha fazla  sağlamlaştırılan ve kolay kolay kırılmayan bir cam türüdür. Günümüzde bu özellik birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir.

 

Akıllı telefonlarda Kırılmayan cam olarak adlandırdığımız bir konuyu ele aldık ve sırasıyla en dayanıklı akıllı telefonları listeledik.

 

En dayanıklı akıllı telefonlar;

 

 1. Samsung galaxy note edge
 2. LG G4 DUAL
 3. LG G4
 4. Asus Zenfone 2 ZE551ML17
 5. Samsung Galaxy S5
 6. Reeder P1OS
 7. Asus Zenfone 2
 8. Huwaei Mate s
 9. Microsoft Lumia 950
 10. lenovo vibe Z2 pro
 11. Huawei Ascend mate 7
 12. Türk Telekom honor 7
 13. LG G3
 14. HTC one X9
 15. İPhone 6S Plus
 16. Samsung Galaxy S5 Duos
 17. Samsung galaxy note 3
 18. Samsung Galaxy S5 SM-G9OOH
 19. Meizu MX5
 20. LG G3 D855
 21. LG Nexus  5X
 22. Asus Zenfone 2 ZE551ML
 23. Huawai Honor 7
 24. Huawai P8
 25. Huawei Ascend mate 7
 26. Huawei G8
 27. lenovo vibe P1
 28. Meizu 5
 29. İPhone 5s
 30. Black Berry

 

Müşteri Memnuniyeti

 

Bu akıllı telefonların sırasıyla en dayanıklı kırılmaz camları vardır. Herhangi bir darbe ve hasar karşılığında kolay kolay kırılmayacak şekilde üretilmiştir. Ayrıca bu telefonlara kırılmaz cam taktırmak ile akıllı telefonunuzun herhangi bir darbe veya hasar aldığında sizin için akıllı telefonunuzun kırılmasını onlar böylelikle ekonomik açıdan fayda sağlamaktadır. Bazı kullanıcılar kırılmaz cam taktırdıklarında telefonların şeklinin bozulduğunu ve rahatça kullanamadıklarını söylerler ve bu durumdan şikayetçidirler zira bu son dönemlerde üretilen akıllı telefonların kırılmaz camları seklinde üretilen sert bir dokuya sahip olan camlar son derece modern üretilmiştir yani sekil bozulması veya rahat kullanamama gibi sorunlar ile karşılaşmazsınız.

Bir önceki yazımız olan 400 TL Telefonlar başlıklı makalemizde 300 400 tl telefonlar, 400 tl akıllı telefonlar ve 400 tl android telefonlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Telefon önerisi