Küçük Akıllı Telefon Önerileri

Paylaş
 

Küçük Akıllı Telefon Önerileri

Küçük Akıllı Telefon Önerileri – Sony Xperia Z5 Compact

Küçük Akıllı Telefon Önerileri – Sony Xperia Z5 Compact

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonlar da boyutlarını ciddi anlamda büyüterek cep telefonundan çanta telefonu olmaya terfi ettiler. Pek çok kişi büyük ekranlı akıllı telefon önerileri arasa da küçük ekranlı telefonların pratikliğini özleyenler de yok değil. Hal böyle olunca sürekli büyüyen telefonlara bazı istisnalar yapan telefon firmaları da küçük ekranlı telefonlarını satışa sunmaya başladılar. iPhone SE gibi pek çok akıllı telefon küçük boyutlu olurken, Samsung bu küçük ekranlılığı “mini” telefonlar ile sağlıyordu. Samsung Mini S telefonlarda görülen özellik azaltımı ise Küçük Akıllı Telefon Önerileri listemizde yer almayacak. Küçük ekranlı telefon önerileri ararken aradığı özelliklerden mahrum kalanlar için hazırladığımız listemizde kendinize uygun telefonu yüksek performanslı ve taşınabilir küçük ekranlı olarak bulabileceksiniz.

Küçük Akıllı Telefon Önerileri – Sony Xperia Z5 Compact

Her zevke uygun akıllı telefonların üretildiği günümüzde özelliklerden vazgeçmeden küçük ekranlı akıllı telefon bulmak oldukça zor bir iş haline geldi. Bu soruna cevap olarak Sony, Compact modelini çıkardı. Xperia modelleri ile atağa geçen Sony’nın bu atağı da oldukça beğenildi. Bilindiği üzere telefonlara su dayanıklılığını ilk getiren de Sony olmuştu. Aynı zamanda en yüksek çözünürlüklü kameralı telefon da yine Sony’den gelmişti.

Sony Xperia Z5 Compact, tam 23 megapiksellik bir arka kameraya sahip. Fotoğraf makinesi kalitesinde fotoğraflar çekerken sadece 4.7 inç olan ekranı ile şimdilik piyasadaki Küçük Akıllı Telefon Önerileri  arasında.

Küçük Akıllı Telefon Önerileri – iPhone SE

Küçük Akıllı Telefon Önerileri – iPhone SE

Küçük Akıllı Telefon Önerileri – iPhone SE

Apple, ortaya çıktığı ilk zamandan beri sürekli zirveye oynayarak ürünlerini geliştirmeye devam etti. Ekranda sadelik ve küçüklük arayışında olan iPhone geçtiğimiz yıl alışmışın dışına çıkarak iPhone 6 ve iPhone 6 Plus telefonlarında büyük ekranı tercih etti. Sadeliği ve taşınabilirliği sebebiyle iPhone’u tercih eden kullanıcılar için ise hayal kırıklığı yaratan bu gelişme, iPhone SE ile sorun olmaktan çıktı. Kullanıcılara iPhone 5s’e göre tam 2 kat daha hızlı CPU ile 3 kat daha hızlı GPU sunan iPhone SE, küçük ekranlı akıllı telefon olmasına karşın oldukça performanslı diyebiliriz. Küçük Akıllı Telefon Önerileri arayanlar için Apple kalitesini küçük erkanda yaşamak bu telefon ile mümkün.

Bir önceki yazımız olan En Ucuz Akıllı Telefon Tavsiyesi başlıklı makalemizde en çok tavsiye edilen akıllı telefon, en iyi akıllı telefon önerisi ve en uygun akıllı telefon tavsiye hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM