LG G5 Hoparlörden Ses Gelmiyor

Paylaş
 

Cep telefonu sektörü insanların severek ve yakından ilgili olduğu bir alan olmaktadır. İnsanlar cep telefonlarını özenle seçmekte ve birçok fonksiyona sahip olan bu cihazlar ile gerek normal hayatlarında gerekse iş hayatlarında birçok kolaylıklara sahip olabilmektedirler. Bu amaçla kaliteli ve kullanışlı bir cep telefonu kullanıcıların daima tercihi olmaktadır.

Cep telefonu sektöründe geçmişten günümüze kadar kullanıcılarına daima en kaliteli modelleri sunmakta olan LG markası bu başarısına G5 modeli ile devam etmektedir. LG G5, çıktığı günden bu yana geniş bir kitle tarafından kullanımı tercih edilmiştir. Birçok fonksiyona ve kaliteli bir işlemciye sahip olan model bu sayede büyük bir başarı yakalamıştır. Kullanımı gittikçe artan modelde kimi zaman bazı şikayetlerinde olması söz konusu olmaktadır ve bu şikayetlerden bir tanesi de hoparlörden ses gelmeme durumu olmaktadır.

LG G5 Hoparlörden Ses Gelmemesinin Nedenleri

Çıkarmış olduğu G5 modeli ile başarı yakalamış olan LG, bu modelinden aldığı şikayetleri de şirketten kaynaklı olduğu zaman kendi bünyesinde telafi etmektedir. Bu şikayetlerden birisi olan hoparlörden ses gelmeme sorunu yine birçok nedenlerden dolayı olabilmektedir.

Genel olarak hoparlörün arızalanması durumu yazılımsal ya da elektronik aksanlarda problemlerin çıkmasından dolayı olabilmektedir. Genel olarak yazılımsal olan sıkıntılar fabrika çıkışı kaynaklı bir arıza durumu olmaktadır. Bu durumda LG, vermiş olduğu taahhüte istinaden servisleri ile bu soruna müdahalede bulunmaktadırlar. Çözememeleri halinde ise cihaz değişimi yapmaktadırlar.

Elektronik akşamlarda oluşan sorunlardan dolayı oluşan hoparlör arızaları şikayeti ile servisi gidildiği zaman genel olarak kullanıcı kaynaklı mı yoksa fabrika kaynaklı mı olduğu servis tarafından araştırılmaktadır. Eğer kullanıcı kaynaklı ise servis ücreti kullanıcıya ait olmaktadır. Aksi durumda ise yine LG firması tarafından arızanın giderilmesi tedarik edilmektedir.

LG G5 Hoparlörden Ses Gelmiyor
Oyla

Bir önceki yazımız olan Huawei P9 Görüntülü Arama Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde görüntülü arama ayarları vodafone, görüntülü konuşma nasıl yapılır avea ve turkcell görüntülü arama hakkında bilgiler verilmektedir.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
İsmail baytar Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
İsmail baytar
Ziyaretçi
İsmail baytar

Bende lg g5 var arabada giderken veya yolda yürürken karşı taraftan ses net gelmiyor çok zayıf geliyor

REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM