Samsung J7 hafıza kartı nereye takılıyor

Paylaş
 

Samsung J7 hafıza kartı nereye takılıyor ? Teknolojinin hayatımıza sürekli olarak müdahale ettiği ve hayatımızı yönlendirdiği bir gerçek. Artık akıllı telefon sektörü her geçen gün yeni modele ev sahipliği yapmakta ve yeni özellikleri ile insanlara sürprizler hazırlamaktadır. Bunlardan birisi örnek vermek gerekirse yekpare kasaya sahip telefonlar. Bu telefonların arka kapağını açmak kullanıcılar için zordur ezcümle bu işlemi servis ya da garantideki yetkili kişiler yapmaktadır. Bu yüzden yekpare kasaya sahip telefonlarda SIM kart slotu ve SD kart slotu telefonun yan kısmında buluna bir yuvada yer alır. Özel bir metal çubuk ile açılır burası ve SIM kart ile SD kart aynı slot içinde farklı bölmelere yerleştirilir. Yekpare kasaya sahip telefonların bataryaları çıkarılmaz asla çünkü batarya kasanın içine gömülüdür.

Samsung J7 hafıza kartı nereye takılıyor

Ancak Samsung Galaxy J7 yekpare kasaya sahip olmanın aksine çıkarılabilir arka kapak ve değiştirilebilir bataryaya sahiptir. Yani batarya ile ilgili bir problem yaşarsanız ve bataryanın değişmesi gerekirse sadece arka kapağı açmanız ve yeni bataryayı takmanız yeterli olur. Aksi takdirde servis ya da garanti ile uğraşmak zorunda kalırdınız, bu da minimum 1 hafta telefonsuz kalmanız anlamına geliyor.

Samsun Galaxy J7 model telefonunuzun arka kapağını ve bataryasını çıkardıktan sonra orada bulunan hazne ile hem SIM kartınızı hem de SD kartınızı kolay bir şekilde takabilir ya da değiştirebilirsiniz. Bunun için özel metal çubuklara ya da başa türlü materyallere gerek duymazsınız. Bu ise Samsung kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlayan hayat kurtarıcı bir harekettir. Galaxy J7 model telefona sahipseniz SD kartı takmanız ya da farklı SD kartlar arasında değişiklik yapmanız bu kadar basit ve birkaç kolay adımdan oluşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Telefonlarda ithalatçı firma garantisi nedir ? başlıklı makalemizde ithalatçı firma garantisi, ithalatçı firma garantisi ekşi ve ithalatçı firma garantisi güvenilir mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM