Samsung One Connect Box incelemesi

Paylaş
 

Samsung firmasının akıllı telefonlarının içinde bulunan ve kullanıcılarına sunulan Samsung One Connect Box hakkında kullanıcıların merak ettiği ve bilmediği detayları sizler için açıklayacağız.

Akıllı telefon teknolojisinin gelişmesine paralel olarak akıllı televizyonlarında giderek hayatımızda yer almasından sonra kullanıcıların bilmediği birçok özellik karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bugün sizler için Samsung’un  son zamanlarda en başarılı televizyonlarının başında gelen modellerinin arkasında bulunan Samsung One Connect Box kutusu hakkında detaylı incelemeler sunacağız. Özellikle arka tarafta bulunan aparatların zaman içerisinde verdiği sorunlardan sonra Samsung burada kullanıcılarının daha rahat etmesi açısından Samsung One Connect Box özelliği ile hizmet vermeye başladı.

Samsung One Connect Box özelliği televizyonların arkasında bulunan aparatların daha kolay erişimine neden olduğundan dolayı kullanım açısında büyük avantajlar sağlamaktadır. Samsung firmasının akıllı televizyonları ile birlikte sunulan bu özel aparatı kullanmak için içinden çıkan kabloyu arka kısımda buluna USB modülüne takarak kutuyu kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra televizyonun arkasından gelen kabloyu da kutu üzerinde bulunan One Connect yazan yere takarak kurulumumuzu tamamlıyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra artık televizyonumuzun içinden çıkan One Connect Box kullanıma hazır hale gelmektedir.

Samsung One Connect Box’un kullanıcılarına sunduğu özelliklerin başında gelen çift uydu girişi aparatının bulunmasıdır. Aynı televizyon üzerinde farklı iki uydu modülünü kolay bir şekilde kullanma fırsatı sunan bu kutu sayesinde sizlerde artık farklı uydu modellerini bir arada kullanma fırsatını yakalamış olacaksınız.

Ayarlar menüsüne girdikten sonra uydu kurulumunu basit bir şekilde yaparak kanal listenizi kaydetmeniz gerekmektedir. Bunun için sizlerden şifre isteyecek olan Samsung One Connect Box kutusunun şifresi 0000 olarak belirlenmiştir. İşte son zamanlarda en çok merak edilen ürünlerin başında gelen Samsung One Connect Box ürünü hakkında merak ettiğiniz detaylar.

Samsung One Connect Box incelemesi
Oyla

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy A8 telefonu özellikleri başlıklı makalemizde Samsung Galaxy A8, Samsung Galaxy A8 fiyatı ve Samsung Galaxy A8 özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
evden eve nakliyat Whatsapp profilime kim baktı Disk yazma korumalı biçimlendirilemiyor