Samsung S7 şarj olmuyor

S7 şarj olmuyor
Paylaş
 

Samsung S7 şarj olmuyor mu ?. Günümüzde akıllı telefonların en çok yaşadığı problemlerin başında şarj olma problemi gelmektedir. Hatta bu problem o kadar can sıkıcıdır ki bazı telefon modelleri şarj olmaması ile mimlenmektedir. Eğer siz de Samsung marka Galaxy S7 model telefonunuz ile şark problemi yaşıyorsanız aşağıda yer alan adımları uyguladığınız takdirde şarj probleminizin ortadan kalktığını göreceksiniz.

Samsung S7 şarj olmuyor

Eğer siz de S7 model telefonunuz ile şarj olma problemi yaşıyorsanız aşağıda vereceğim kod kombinasyonu ile yaşadığınız problem kesinkez çözüme kavuşturabilirsiniz. Tabi öncelikle bu kod kombinasyonunu denemeden önce şarjınızın yüzdesinin en az %50 olmasına özen gösterin. Sonrasında ise *#0228# kodunu arama yaptığınız kısımdan girin ve kodu çalıştırın. Sonra karşınıza çıkan kısımda yazan Quick Restart tuşuna basın ve bekleyin. Böylece cihazınızın şarj yüzdesinin yükseldiğini göreceksiniz ama endişe edecek bir şey yok.

Sonra telefonunuzu kapatın ve tekrar açın yahut yeniden başlatma seçeneği telefonu yeniden başlatın. S7 model telefonunuzu şarja takın ve %100 olana dek bekleyin. Tebrikler atık şarj problemi yaşamayacak ve saatlerce sosyal medyada takılmanın veya dizi, film seyretmenin tadına varabileceksiniz doyasıya. İşte S7 sahibi olmanın avantajları! Tek tuşla şarj problemini çözüme kavuşturabiliyorsunuz.

Tabi şarj olmama sadece yazılımsal değil donanım kaynaklı bir problem de olabilir. Eğer şarj soketiniz yani diğer adı ile USB-C Type girişinde bir problem varsa bu da yine S7 model telefonunuzun şarj olmasına engel bir durum olarak karşınıza çıkabilir. Bu durumda varsa garanti belgesi ile beraber S7’nizi garantiye gönderebilir ya da güvendiğiniz bir telefoncuya ya da servise emanet edebilirsiniz. Bu da şarj soketinin değiştirilmesi anlamına gelir. Bir diğer problem de şarj cihazınızın bozuk olması. Bunu da kontrol etmenizde fayda var.

Samsung S7 şarj olmuyor
Oyla

Bir önceki yazımız olan Samsung J7 kullanıcı yorumları başlıklı makalemizde Samsung J7 alınırmı, Samsung J7 kullananlar ve Samsung J7 kullanıcı yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
evden eve nakliyat Whatsapp profilime kim baktı Disk yazma korumalı biçimlendirilemiyor