Turkcell, Avea, Vodafone Numara Engelleme Nasıl Yapılır?

Paylaş
 

Telefon kullanımı artık herkes arasında yaygınlaştı. Yaş farkı göz etmeksizin haberleşmek, mesajlaşmak ya da internet bağlantısından yararlanmak için binlerce hatta milyonlarca kişi telefon kullanıyor. Tabi bazı kullanıcılar ise; bu durumu kötü amaçlı bir şekilde kullanmayı tercih ediyorlar. Başka numaraları arayarak rahatsız etme, dolandırıcılık yapma ya da sözlü tacizde bulunma gibi durumlarla son günlerce daha sık olarak karşılaşıyoruz. Dava ya da polise verme gibi uzun süreçler ile uğraşmak istemeyenler ise; arayan numarayı nasıl engelleyeceklerini merak ediyorlar. Her telefon operatöründe farklı yöntemle numara engelleme işlemi yapıldığından dolayı da telefon kullanıcıları tarafınca akılda tutma yöntemi zor bir hal alıyor. Herhangi bir numarayı engellemek isterseniz de size Teknocard yardım ediyor.

Numara engelleme işlemine geçmeden önce bu yöntemin ne işe yaradığından söz etmek gerekiyor. Engellediğiniz numara artık sizin o hattınıza ait numaranızı arayamıyor, mesaj gönderemiyor; yani kısacası sizi rahatsız edemiyor. Böylece siz de dolandırılmaktan ve telefon sapıklarından sadece kısa bir yöntem kapsamında kurtulmuş oluyorsunuz.
Sizin hattınızı sürekli arayan ve aramasını istemediğiniz kişi ya da kişiler varsa bu kişilere engel koyabilirsiniz. Turkcell, Avea ya da Vodafone kullanıcıları numara engelleme işlemini farklı bir yöntemle yapmak zorundalar. Bu yöntemleri öğrenmek ve siz de artık rahatsız edilmek istemiyorsanız Teknocard sizi bekliyor.

Turkcell, Avea, Vodafone Numara Engelleme Nasıl Yapılır?
Oyla

Bir önceki yazımız olan iPhone telefonlarda fotoğraf ışığı ayarlama başlıklı makalemizde iphone flash açma, iPhone fotoğraf ışığı ve iPhone telefonlarda fotoğraf ışığı ayarlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM