Türkiye’nin ilk ve tek sosyal medya spor platformu

Paylaş
 

Sporun sevildiği ülkelerdeniz. Atalarımızdan gelen aktif, dinamik ve heyecanlı genler bizi spora itiyor. İçimizdeki bu enerjinin bir yerlere akması gerek. Aksi halde memlekette kavga, gürültü eksik olmaz, şiddet eğilimli insanlar türerdi.

Gelelim asıl konumuza…

Spor.com.tr adında bir site var ve burada sporseverler fikirlerini paylaşıyorlar. Bu sosyal medya spor platformunda dilediğiniz gibi (küfür yok ama) içinizi dökebiliyor, sizi muhatap alan birileriyle çene çalabiliyorsunuz.

Şimdilik yeni bir oluşum. Basit bir üyelik yapısı var ama işlevleri yeterli görünüyor. Kahvede, metroda, parkta, orada burada spor konuşan insanımız için yeni bir alternatif burası.

Proje tutar gibi görünüyor. Çünkü siyaset ve spor çok konuşulan konulardır. İnsanlar ciddi derecede bu konulardaki fikirlerini beyan etmeyi seviyor. İnternet ve sosyal medyada az zamanda geniş kitlelere ulaşmak mümkün.

Bu yüzden Spor.com.tr de ateşli geyiklerin döneceğini tahmin ediyoruz. Sataşmalar da olacaktır elbette. Fakat fiziksel bir karşılaşma olmayacağı için kimsenin ağzı burnu dağılmayacak. Bu güzel haber. Çünkü basit şeyler nedeniyle başına büyük dertler açanların ülkesiyiz.

Spor.com.tr  serüvenini merak ediyorum. Acaba ilerde Facebook gibi bir platforma dönüşebilecek mi ? Belki de bu mümkün. Geçer mi ? İhtimal dahilinde.

Bu konuda sizlerin de yorumlarını bekliyorum. Spor.com.tr iyi yolda giderse, takipçileri de olacaktır. Fakat sizler ne düşünüyorsunuz, bunu da bilmek isterim.

Sezon şampiyonu kim olur ?

Şimdilik Başakşehir ve Galatasaray kafa kafaya gidiyor ama bu ikisinin bir maçı var. Kazanan çok avantaj kazanacak o belli. Fenerbahçe şampiyonluk yarışında çok gerilerde kaldı. Ama Beşiktaş hala ümitli. Beşiktaş’ın kadrosu iyi. Başakşehir veya Galatasaray’dan birisi şampiyon olamazsa sırada Beşiktaş var.

Benim tahminim bu sene Galatasaray’ın ufak bir farkla şampiyon olacağı yönünde. Galatasaray-Başakşehir karşılaşması stresli geçer, beraberliğe meyilli bir maç. Galatasaray’ın bir de Beşiktaş maçı var.

Başakşehir’in daha kolay maçları var ama kolay maçlarda puan kaybediyor. Bu nedenle Galatasaray zor fikstüre rağmen biraz avantajı.

Spor.com.tr  de işte bu tür geyikleri bolca göreceğiz. Bakalım şampiyon kim olacak ?

Türkiye’nin ilk ve tek sosyal medya spor platformu
Oyla

Bir önceki yazımız olan TTNET Modem Ayarları başlıklı makalemizde ttnet modem ayarları, ttnet modem şifresi kaç ve ttnet modem şifresi öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
evden eve nakliyat Whatsapp profilime kim baktı Disk yazma korumalı biçimlendirilemiyor