Ucuz iPhone 5SE Görücüye Çıktı

ucuz iPhone 5SE
Paylaş
 

Ucuz iPhone Görücüye ÇıktıUcuz iPhone 5SE

Yıllardır gündemde olan iPhone furyası ile birlikte telefon denince akla gelen belli başlı markalardan biri Apple oldu. Ürünlerin pahalılığı yüzünden iPhone almak için insanlar türlü türlü şeyler yaptılar. Apple da bu gibi durumlardan sonra ilk hamlesini yaparak düşük bütçeli bir iPhone tasarladı. Küçük ekranlı iPhone’lara iPhone 5SE ile geri dönüş yaptı. Ucuz iPhone 5SE nin özellikleri ve tanıtılması ise uzun zamandır tüm dünya tarafından merakla bekleniyordu. iPhone 5SE nin ekranı iPhone 4 ile aynı boyutta yani 4 inç.

iPhone 5SE’nin Özellikleri Belli Oldu

iPhone 5SE özellikleri ile de oldukça cazip. Tanıtılması ile birlikte oldukça ses getiren ucuz iPhone 5SE arka yüzünde tam 12 MP bir kamera bulunduruyor. Üstelik ön taraftaki kamerası için de bir flaş düşünülmüş. Ön tarafında bulunan flaşı sayesinde öz çekim yaparken loş ortamlar kabusunuz olmayacak ve ön kamera ile de mükemmel aydınlatılmış fotoğraflar çekebileceksiniz. Arka yüzünde bulundurmakta olduğu 12 MP olan kamerası iPhone 6S ile aynı özellikle. Bu açıdan bakıldığında ucuz iPhone 5SE olması kamera açısından bir şey kaybettirmemiş.

Aynı zamanda bu tanıtılmış olan iPhone 5SE LTE iletişim teknolojisine de sahip. Bu da yakında ülkemizde de kullanıma sunulacak olan 4.5 G’ye uyumlu demek oluyor.

Ucuz iPhone 5SE Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Tanıtılması ile birlikte alıcıları oldukça meraklandıran iPhone 5SE , 24 Mart 2016 itibari ile ön sipariş almaya başlayacak. Ucuz iPhone 5SE nin doğrudan olarak satışı ise 31 Mart 2016 tarihinde başlayacak. Tanıtımın ardından ilk satışa açılması kısa bir süreliğine yalnızca 110 ülkede olacak.

Ucuz olan iPhone 5SE Ne Kadar Olacak?

Ucuz iPhone 5SE arayanlar için ilk fiyat bilgileri ise iki farklı seçenek ile geliyor. Ucuz iPhone 5SE’nin 16 GB ve 64 GB seçenekleri var. 16 GB olan ucuz iPhone 5SE 399 Dolara alıcı bulacakken, iPhone 5SE’nin 64 GB olan seçeneği 499 Dolar üzerinden alıcı bulacak. Satışlar başlamadan önce iPhone heyecanla bekleniyor.

Ucuz iPhone 5SE Görücüye Çıktı
Oyla

Bir önceki yazımız olan iPhone 6 ve 6S Telefonlarda Karşılaşılan En Büyük 22 Sorun ve Çözüm Önerileri-1 başlıklı makalemizde iphone 6 sık karşılaşılan problemler, iPhone 6 ve 6S Telefonlarda Karşılaşılan En Büyük 22 Sorun ve iphone 6s problemleri çözümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM