Vestel Smart TV screen mirroring açmak

Paylaş
 

Vestel Smart TV screen mirroring açmak hakkında bilgi vereceğim. Gelişen teknoloji sayesinde kullanmış olduğumuz birçok ürün günden güne yeni özellikleriyle gün yüzüne çıkıyor. Özellikle yeni nesil teknolojiye sahip akıllı televizyonların özellikleri her geçen gün katlanarak ve sahip oldukları özellikler sayesinde kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor.

Akıllı televizyonlarda yeni nesil teknolojiyi en hızlı ve en çok kullanan markalardan biri de Vestel’dir. Marka olarak teknolojiyi yakından takip eden Vestel, en son modellerinde TV Screen Mirroring özelliğini kullanmaya başladı.

Bu özellikle sayesinde cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi cihazların küçük ekranlarda bulunan görüntünün anında televizyona taşımasını sağlıyor. Vestel Smart TV Screen Mirroring özelliğini kablosuz ve herhangi bir aparata ihtiyaç duymadan yapabiliyorsunuz. Bilmeniz gereken sadece cep telefonu veya tabletinizde allshare cast özelliğinin olup olmadığını öğrenmenizdir.

Görüntü aktarımı için gerekli olan bu özelliği telefonunuzda bulunup bulunmadığını öğrenmek için “Ayarlar > Diğer Ayarlar > Allshare cast veya Ayarlar > Bağlantılar > Allshare cast” menülerinden görebilirsiniz.

Vestel Smart TV screen mirroring açmak

Vestel Smart TV Screen Mirroring açmak için ilk olarak televizyonun internet erişiminin açılması gerekmektedir. Bunun için “Ayarlar > Ağ ayarları > Kablosuz erişim” menülerinden aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Daha sonra internet erişimi açıldıktan sonra kumanda üzerinde bulunan “Source” tuşuna basılması gerekmektedir. Vestel Smart TV ekranında açılan yeni ekranda “Wireless Display” ikonunun seçilmesi gerekli olup bu işlemden sonra dilediğiniz zaman cep telefonu veya tabletinizdeki görüntüyü kablosuz bir şekilde Vestel Smart TV’ye aktarabilirsiniz.

Aktarım için yukarıda da bahsettiğimiz gibi cihazınızda Allshare Cast özelliğinin olması gereklidir. Bu özellik sayesinde dilediğiniz zaman cep telefonunuzda yer alan filmi, oyunu ve herhangi başka bir uygulamayı Vestel marka televizyonunuzun üzerinden kullanabilirsiniz. Uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanmanın en iyi yolu kesintisiz ve yüksek hızlı internete sahip olmanız yeterlidir.

Vestel Smart TV screen mirroring açmak
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Samsung batarya kalibrasyonu nasıl yapılır başlıklı makalemizde batarya kalibrasyonu s4, Samsung batarya kalibrasyonu ve Samsung batarya kalibrasyonu rootsuz hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM