Whatsapp artık belge gönderebiliyor

Whatsapp artık belge gönderebiliyor
Paylaş
 

Whatsapp’a Bir Özellik Daha

Whatsapp artık belge gönderebiliyor, Bütün uygulamalar gibi Whatsapp da kendini geliştirmeye devam ediyor. Özelliklerine geçtiğimiz aylarda sesli konuşma özelliğini de eklemişti. Whatsapp’ın telefon özelliğini kullananlar ücret ödemeden sesli konuşmanın rahatını sürerken, Whatsapp bir yeniliğe daha imza attı ve uzun zamandır beklenen müjdeyi güncelleme ile birlikte tüm Whatsapp kullanıcılarına sundu. Bu özellik belge paylaşımına izin veren bir özellik. Özellikle öğrenciler ve Whatsapp’ı iş için kullananları sevindiren bu gelişme ile birlikte Whatsapp sohbet uygulaması kullanıcıları PDF formatındaki tüm belgelerini karşı tarafa mail atmaya ihtiyaç duymadan sadece Whatsapp kullanarak gönderebilecek. Özelliğin halen deneme aşamasında olmasından ötürü Whatsapp’tan bu özellik ile ilgili olarak resmi bir açıklama gelmedi. Diğer belge formatlarına da paylaşım özelliği gelip gelmeyeceği konusu merakla beklenirken şimdilik sadece PDF için olması bile pek çok kişiyi sevindirdi.

Whatsapp artık belge gönderebiliyor

WhatsApp sohbet uygulaması CEO’su Jan Kaum geçtiğimiz yılın sonlarında yaptığı açıklama ile Whatsapp’a görüntülü konuşma özelliğinin de gelebileceği hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Zamanının tam olarak belli olamaması ile birlikte WhatsApp, görüntülü konuşma özelliği için çoktan yatırım ve hazırlık yapmaya başladı bile. Bu özellik sayesinde WhatsApp sohbet uygulaması kullanıcıları diğer konuşma uygulamalarına ihtiyaç duymadan tüm ihtiyaçlarını Whatsapp üzerinden giderebilecek gibi görünüyor. Skype gibi uygulamaların pabucunu dama attırabilecek olan tüm bu yenilikler ile Whatsapp, kendini geliştirmek için hızlı adımlarla yürüyor.  

WhatsApp sohbet uygulaması hakkında öne sürülen “ile konuşuyor” eklentisi de yeni güncellemede yer alacak haberi ise şu sıralar tamamen asılsız görülüyor. “Mavi tik” özelliği geldiğinde pek çok kişi tarafından tartışılmış ve bu özellik “opsiyonel” olarak belirlenmişti. Rehberinizde herkesin kiminle konuştuğunu gösterebilecek olan “ile konuşuyor” eklentisi ise sadece söylenti iken bile pek çok tartışmayı beraberinde getirdi. Şu an için böyle bir özelliğin eklenmesi imkansız görünse bile olacak olursa da yine “opsiyonel” olarak öne sunulacağını söylemek zor değil.

Whatsapp sohbet uygulaması CEO’su jan Kaum tarafından yakın zamanda resmi bir açıklama bekleniyor. Bu açıklama ile tüm belge formatlarına gönderim imkanı çıkması da beklenen açıklamalardan biri.

Whatsapp artık belge gönderebiliyor
Oyla

Bir önceki yazımız olan Mutluluğun Resmi Selfie pozu ile çekilir başlıklı makalemizde mutluluğun resmi selfie çekimi, selfie çekimi ve selfie çekimi nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
evden eve nakliyat Whatsapp profilime kim baktı Disk yazma korumalı biçimlendirilemiyor