Cep Telefonu önerisi Uygun Akıllı Telefon
Xiaomi Mi 6X Kablosuz İnternet Kopma Sorununun Çözümü
14 Ekim 2018
Barış Barutçu

Xiaomi Mi 6X Kablosuz İnternet Kopma Sorununun Çözümü

Xiaomi son yılların en önemli çıkış sağlayan markalardan birisidir. Birbirinden farklı ürettiği ürünler ile insanların dikkatini çekmiş , fiyat ve...

Xiaomi son yılların en önemli çıkış sağlayan markalardan birisidir. Birbirinden farklı ürettiği ürünler ile insanların dikkatini çekmiş , fiyat ve performans oranı ile tüketicilerin evlerinde kendine yer bulmaya başlamıştır. Xiaomi bir çok ürün gamında insanlara hizmet veren geniş çaplı bir markadır. Bunun yanında ülkemiz de çok sevilen ve uygun fiyatı ile insanlara sunulan bir marka olarak akıllarda yer almaya başlamıştır. Akıllı telefonlar her ne kadar mühendislik harikaları olsa da teknoloji bir yerden sonra biraz da şans işidir. Xiaomi bu kadar hızlı büyümesi ile birlikte belirli sorunlarda baş göstermeye başlamıştır.

Mi 6X yüksek satışları ile birlikte bir takım kullanıcılarda kablosuz internet kopma sorunu görülmüş, Mi 6x kullanıcıları için bu büyük bir sorun olarak ortaya çıkmıştır. Günümüz çağında akıllı telefonlar internet bağlantısı olmadan verimlilik açısından düşük olmalarından dolayı ve mobil hatların kotalarının sınırlı olmasından dolayı evinizde ki kablosuz ağdan bağlanmak büyük bir önem arz ediyor.

Xiaomi Mi 6X Kablosuz İnternet Kopma Sorununun Çözümü

Xiaomi Mi 6X kullanıcıların en çok karşılaştığı problemlerden birisi olan kablosuz internet kopma sorununun çözülmesinde farklı yöntemler denenebilir. Bazı yabancı kaynaklardan elde edilen bilgiler açısında kılıfların bu sorunu yaratabildiği tespit edilmiştir. Mi 6X telefonunuzu ilk olarak kılıfını çıkartarak test edip sorunun başlangıç noktasını belirleyebilirsiniz.

Diğer bir konu ise modeminizin markası ve modelinin Xiaomi modellerine uygun olmasıdır. Xiaomi modelleri yeni bir kablosuz teknoloji yazılımı içerdiğinden dolayı bazı modemlerin telefonların çekim kapasitesine az ve ya fazla geldiği tespit edilmiş , Router değişikliği ile bu sorun çözülmüştür. Bu sebeple Xiaomi telefonunuzun kablosuz internet kopma sorununu çözmeden önce mutlaka farklı bir model ile o kablosuz ağdan bir test yapmanızı öneririz.

Mi 6X kablosuz internet kopma sorununun çözümü için diğer farklı yöntemlerden birisi ise teknik açıdan telefon problemli olup servis aracılığı ile donanımsal bir problem tespit edildiği takdir de onarım yapılması ile bu çözülebilir.

Xiaomi Mi 6X Kablosuz İnternet Kopma Sorununun Çözümü
Oyla

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 Telefon önerisi