Xiaomi Türkiye’ye Geliyor

Paylaş
 

Xiaomi Türkiye’ye Geliyor, Akıllı telefon piyasasında hızla yükselmeye devam eden ve üretmiş olduğu yüksek kaliteye, sağlam donanımlara sahip olmasına rağmen rakiplerinin yarı fiyatına sattığı akıllı telefonlarıyla Dünya’da 3. büyük akıllı telefon firması haline gelen Xiaomi harika akıllı telefon modelleriyle Türkiye pazarına açılmaya hazırlanıyor. Xiaomi Türkiye’de haberlerini alan ülkemizdeki pek çok akıllı telefon kullanıcısı da bu haberden oldukça memnun durumda.

Xiaomi Türkiye’ye Geliyor

2015 senesinin ilk 6 ayı baz alındığında daha şimdiden sattığı akıllı telefon sayısı 34.7 milyondan fazla olmasıyla göze çarpıyor. Firmanın hedefi ise 2015 senesi içerisinde toplam 100 milyona yakın telefon satışını gerçekleştirmek. Yapılan açıklamalarda akıllı telefonlar arasında ilk sıraya geçmeyi hedeflediklerini sıklıkla belirten firma sırayla çeşitli ülkelere açılmaya devam ediyor. Eğer firma büyümesini, kalitesini bozmadan bu şekil de gerçekleştirmeyi sürdürse hedefine de en kısa sürede yaklaşacak gibi duruyor.

Xiaomi satışlarını ilk olarak online alışveriş sitesi olan Hepsiburada.com üzerinden gerçekleştirecek. Firmanın göze çarpan telefon modelleri olarak da Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi4 ve Xiaomi Mi5 bulunuyor. Söylentilere bakıldığında ise yılın üçüncü çeyreğinde Türk distribütörler aracılığıyla resmi olarak ülkemize gelecek olan Xiaomi, ülkemizde sosyal medya faaliyetlerini ise kendisi yönetecek.

Güçlü donanımlara sahip olan telefonları ve ucuz fiyatları ile daha şimdiden rekor satışlar gerçekleştiren firmanın ülkemizde de yüksek satış oranlarına ulaşacağına muhtemel gözle bakılıyor. Belki de ülkemizdeki pazara da liderlik ederek en çok satılan akıllı telefon markası haline gelebilir.

 Güncelleme: 03 Kasım 2015 tarihi itibariyle halen Xiaomi Türkiye Distribütörü açıklanmamıştır, Fakat ülkemizde hepsiburada, n11 ve gittigidiyor gibi büyük alışveriş sitelerinde satışı yapılmaktadır.

Xiaomi Türkiye’ye Geliyor
5 (100%) 1 oy

Bir önceki yazımız olan Ucuz Telefonlar Kalitesiz midir? başlıklı makalemizde doa iphone alınır mı, doa ürün cep telefonu almak ve hem ucuz hem kaliteli hakkında bilgiler verilmektedir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
REKLAM
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
evden eve nakliyat Whatsapp profilime kim baktı Disk yazma korumalı biçimlendirilemiyor